wtorek, 9 czerwca 2015

"PROŚ MNIE, O CO CHCESZ. BEZ KOŃCA" - MEGAN MAXWELL

Tytuł: Proś Mnie, o co Chcesz. Bez Końca
Tytuł oryginału: Pídeme lo que quieras, ahora y siempre
Cykl: Proś Mnie, o co Chcesz
Autor: Megan Maxwell
Wydawnictwo: Amber
Ilość stron: 256

Judith i Eric, błyskotliwy magnat biznesu, którego poznała, kiedy była
jego sekretarką, a potem została jego narzeczoną, znów próbują ułożyć
sobie życie razem. Namiętnie się kochają, pragną i równie namiętnie
ranią. Obiecali sobie, że nie będą mieli przed sobą tajemnic.
Jednak nie dotrzymują słowa. Ich związek znów jest na krawędzi, a wiele
osób stara się, by nie przetrwał. Czy wytrzyma ich gorące temperamenty,
popełnione błędy i intrygi?

MEGAN MAXWELL, laureatka prestiżowych nagród literackich
(również międzynarodowych: Internacional Seseña de Novela
Romántica), powieścią Proś Mnie, o co Chcesz odniosła sukces w Europie
i Ameryce Południowej. W Hiszpanii książka podbiła listy bestsellerów,
została nagrodzona Premio Pasión i Premio Tres Plumas dla najlepszej
powieści roku i uznana w internetowym plebiscycie hiszpańskich
czytelniczek uznana za najlepszą powieść erotyczną.
Kolejne tomy serii są w czołówce najlepiej sprzedających się książek
w Hiszpanii.


Proś Mnie, o co Chcesz. Bez końca to już czwarty tom z tej serii. Dobrnęliście tak daleko jak ja? Plusem tego cyklu zdecydowanie jest fakt, że czyta się go niezwykle szybko, więc nawet tak dużą ilość tomów jesteśmy w stanie bardzo szybko poznać. Co tym razem spotka głównych bohaterów? Jak potoczą się ich losy? Czy autorka utrzyma poziom swoich powieści, a może stworzy coś jeszcze lepszego? Te wszystkie i wiele innych pytań kłębiło się w mojej głowie przed rozpoczęciem czytania. Jeśli chcecie poznać odpowiedź na niektóre z nich, zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią recenzji. 

Życie Judith i Erica z pozoru bardzo dobrze się układa, jednak skrywająca tajemnicę główna bohaterka oraz trudny charakter jej wybranka nie wróżą nic dobrego. Dodatkowo Flyn cały czas stara się robić wszystko, aby uprzykrzyć dziewczynie życie. Zapowiada się ciężka próba, którą będą musieli przejść zakochani. Czy ktoś jest w stanie zniszczyć ich związek? Jesteście gotowi na kolejną dawkę niezapomnianych wrażeń? Jeśli Wasza odpowiedź jest twierdząca, koniecznie przeczytajcie czwarty tom serii Proś Mnie, o co Chcesz.

Temperament, odwaga, ale i brak obojętności na innych to cechy, które wyróżniają Judith. Wie, że tajemnice nie prowadzą do niczego dobrego, jednak nie może spokojnie patrzeć na nieszczęście osób, które ją otaczają. Eric również jest odważny, a do tego zaborczy i nie znosi sprzeciwu. Dwójka wybuchowych oraz świetnie wykreowanych bohaterów wywołuje w nas mnóstwo emocji i sprawia, że powieść czyta się niezwykle szybko.

Jeśli czytaliście poprzednie części to wiecie, że język jakim posługuje się autorka jest prosty, lekki i bardzo ułatwia odbiór całej fabuły. Czwarty tom w zasadzie w tym przypadku niczym się nie różni od poprzedniego. Sceny intymne nie są wulgarne czy niesmaczne, a wręcz pełno w nich subtelności i zmysłowości. Moim zdaniem wszystko jest idealnie wyważone i naprawdę sprawia dobre wrażenie.

Muszę przyznać - spodziewałam się, że ta powieść będzie zakończeniem całej historii głównych bohaterów, jednak autorka w tak sprytny sposób rozbudowała akcję, że kolejne tomy już czekają na półkach w księgarni. Na szczęście Megan Maxwell nie zrobiła tego na siłę tylko idealnie wplotła nowe wątki, które urozmaiciły książkę i sprawiły, że nadal możemy podążać śladami bohaterów.

Podsumowując - hiszpańska odsłona Pięćdziesięciu twarzy Greya okazała się naprawdę bardzo ciekawa. Na fali książek erotycznych pojawia się o nich naprawdę mnóstwo skrajnych opinii. Seria Megan Maxwell sprawi, że się w niej zakochacie, bądź wręcz przeciwnie będziecie unikać jej jak ognia. Musicie zaryzykować i sprawdzić, do której kategorii czytelników będziecie należeć. Teraz pozostaje mi tylko czekać na kolejny tom i dalsze losy głównych bohaterów.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Amber!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz