wtorek, 13 marca 2018

[RECENZJA 6 ROZDZIAŁÓW] "PRZEDSMAK ZŁA" - ALEX KAVA

Dzisiaj przychodzę do Was z trochę nietypową recenzją, bowiem jest to opinia o sześciu pierwszych rozdziałach powieści "Przedsmak zła". Oczywiście recenzja całej książki również pojawi się na blogu, ale na razie musimy zadowolić się tym maleńkim wprowadzeniem.

"Przedsmak zła" to prequel całego cyklu o Maggie O'Dell, który swoją premierę ma 14 marca. Jeśli kochacie twórczość Alex Kavy, a także główną bohaterkę serii - jest to dla was lektura obowiązkowa!

Bardzo trudno jest napisać cokolwiek o książce na podstawie tylko i wyłącznie jej kilku pierwszych rozdziałów, ale muszę przyznać, że już na pierwszy rzut oka widać, że w tej historii będzie się naprawdę dużo działo! Możemy spodziewać się zwrotów akcji i zaskakujących wydarzeń. Jestem pewna, że podczas czytania tej pozycji absolutnie nie będę się nudzić.

Kilka rozdziałów wystarczyło, abym nabrała ogromnej ochoty do przeczytania całości. Z niecierpliwością czekam na moment kiedy będę mogła zabrać się za dalszą lekturę. Język, którym posługuje się autorka jest prosty i lekki, dzięki czemu wiem, że lektura "Przedsmaku zła" będzie dosłownie błyskawiczna. Mam nadzieję, że te kilka słów zachęciło Was do sięgnięcia po najnowszą premierę od wydawnictwa HarperCollins.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz