O mnie

Nawet nie wiecie ile razy próbowałam stworzyć tę zakładkę. Za każdym razem kiedy udało mi się coś naskrobać stwierdzałam, że jest to beznadziejne i kasowałam wszystko co jeszcze przed chwilą pisałam. Teraz próbuję już kolejny raz. Jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie, ale uważam, że w końcu powinnam napisać coś o sobie. Bloga założyłam już jakiś czas temu, ale Wy nadal nie wiecie kto jest jego autorem.

KIM JESTEM?
Nazywam się Kamila, a moją największą miłością są oczywiście książki. Urodziłam się 28 kwietnia 1997 roku, tak więc mam teraz 19 lat. Moja przygoda z książkami zaczęła się już w podstawówce. Nie było to wtedy jeszcze coś co traktowałam poważnie, ale od zawsze lubiłam czytać. Później robiłam to coraz częściej, w mojej głowie pojawiło się marzenie o własnej domowej biblioteczce z książkami na każdej półce, a w końcu przyszedł czas na założenie tego bloga. Przyznam szczerze, nie wierzyłam, że to wszystko zajdzie tak daleko. Myślałam, że po miesiącu, dwóch ta cała strona mi się znudzi, ale jak widać ciągle z wami jestem.
Jestem osobą nieśmiałą i raczej zamkniętą w sobie. Swoje prawdziwe oblicze pokazuję tylko osobom, z którymi znam się dosyć długo i mogę im zaufać. Bardzo cenię u ludzi szczerość i nie ukrywam, że staram się unikać osób, które patrząc mi w oczy potrafią tylko kłamać. Staram się zaakceptować siebie i pokonać swoje kompleksy, a ten blog bardzo mi w tym pomaga. Dzięki niemu zyskuję wiarę w siebie i w to, że jednak coś mi się udało.
Marzę o tym, żeby kiedyś poczuć się w pełni szczęśliwa. Chciałabym również odnaleźć swoje miejsce na ziemi, gdzie będę czuła, że w stu procentach tam pasuję. Plany na przyszłość? Hmm... Z tym będzie trochę gorzej. Jestem osobą bardzo niezdecydowaną i jak dotąd nie wybrałam jeszcze kierunku, w którym chciałabym się udać. Codziennie wychodząc do szkoły mam dylemat, które buty wybrać, więc nie wyobrażam sobie, żebym mogła teraz zdecydować kim chcę zostać.
Jeśli macie jeszcze jakieś pytania odnośnie mojej osoby, to zachęcam Was do ich zadawania. Z chęcią na nie odpowiem.

GDZIE MOŻNA MNIE ZNALEŹĆ?

Lubimyczytać.pl | Facebook

1 komentarz :

  1. Życzę Ci żebyś poczuła pełnie szczęścia i odnalazła swoje miejsce na ziemi:)

    OdpowiedzUsuń