sobota, 31 października 2015

"CRASHED" - K. BROMBERG

Tytuł: Crashed
Tytuł oryginału: Crashed (The Driven Trilogy #3)
Cykl: Driven
Autor: K. Bromberg
Wydawnictwo: Septem
Ilość stron: 504

Zderzeni z miłością, w nieustającym "na zawsze"

Wydaje Ci się, że zwyciężyłaś. Ze swoim rozsądkiem i morzem obaw, z jego oporem i mroczną
naturą. Osiągnęłaś to, o czym kiedyś mogłaś tylko marzyć - miłość, namiętność, mężczyznę,
jakiego nie spodziewałaś się spotkać na swojej drodze. Jest tak dobrze... Nie może być lepiej.

Lepiej - nie. Gorzej - niestety tak. Jak dacie sobie radę, gdy zawali się wasz mozolnie
budowany domek z kart? Czy znajdziecie w sobie siłę, by walczyć o to, bez czego nie może-
cie żyć?

Colton mnie wyleczył i dopełnił, skradł moje serce i uświadomił mi, że nasza miłość nie jest ani
przewidywalna, ani idealna, lecz pokręcona. Nie ma w tym nic złego. Ale gdy zostanie wystawio-
na na próbę, jak długą i trudną drogę będę musiała pokonać, żeby udowodnić mu, że warto
o niego walczyć?

Czy los pozwoli im żyć długo i szczęśliwie?

K. Bromberg
to ta powściągliwa, siedząca w kącie kobieta, o której żartowało się, że ma w sobie dzikie
dziecko. Dziecko, które uwalnia za każdym razem, gdy dotyka palcami klawiatury kompu-
tera. Jest żoną, matką, poskramiaczką dzieci, podnosicielką zabawek, szoferem i domowym
Spidermanem. Lubi dietetyczną colę z rumem, głośną muzykę i zapasy czekolady w spiżarni.
Mieszka w południowej Kalifornii z mężem i trójką dzieci. Gdy potrzebuje ucieczki od co-
dziennego chaosu, prawdopodobnie spotkasz ją na bieżni lub z czytnikiem Kindle w dłoni,
zatopioną w jakiejś pikantnej lekturze.

Książka, którą trzymasz w rękach, to trzecia powieść w dorobku autorki,
a zarazem zwieńczenie bestsellerowej trylogii Driven.


Fani literatury erotycznej powinni już doskonale znać serię Driven, ponieważ jest to jeden z lepszych cyklów o tego typu tematyce na rynku wydawniczym. Recenzję dwóch pierwszych tomów mogliście przeczytać na blogu już jakiś czas temu, natomiast dzisiaj mam dla Was kilka słów o "Crashed" czyli trzeciej części historii głównych bohaterów. Jeśli zastanawiacie się jakie tym razem wrażenie zrobiła na mnie autorka, zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią recenzji, w której na pewno znajdziecie wszystkie ważne informacje.Colton całkowicie z własnej woli ma bardzo ryzykowny zawód. Na jednym z wyścigów wypada z toru, a sytuacja staje się na tyle poważna, że nie wiadomo czy bohater w ogóle z tego wyjdzie. Jeśli jakimś cudem Colton wygra tę trudną walkę, czy będzie pamiętał Rylee i wszystkie dotychczasowe wydarzenia, a zwłaszcza to co stało się przed jego wyścigiem? Czy pozwoli sobie pomóc i uratować się przed mroczną przeszłością? Czy miłość może pokonać wszelkie bariery, a Rylee i Colton doczekają się w końcu szczęśliwego zakończenia?

Bohaterów tej serii znamy już dosyć dobrze z poprzednich tomów. Jednak w tej części autorka stawia na pierwszym planie kobietę, która jest zdolna do wszystkiego. Pokazuje jak można radzić sobie z problemami i jak ciężko trzeba pracować na odrobinę szczęścia. Rylee musi się zmierzyć z trudną przeszłością ukochanego, aby pomóc mu z powrotem stanąć na nogi po niezbyt przyjemnym dzieciństwie. Autorka w cudowny sposób podkreśla siłę uczucia oraz fakt jak silna jest główna bohaterka. Od samego początku podziwiałam tę postać - jej upór oraz determinację. Colton jak zwykle wywołuje mnóstwo emocji i nie pozwala o sobie zapomnieć.

Akcja tej powieści jest krótko mówiąc jak burza z piorunami. Nie wiadomo co za chwilę może się wydarzyć, a przyszłość bohaterów jest owiana nutką tajemnicy. Pomysły autorki zrobiły na mnie ogromne wrażenie i muszę przyznać, że z ogromną niecierpliwością czekałam na rozwój kolejnych wydarzeń. Podczas czytania "Crashed" z pewnością nie możemy narzekać nawet na odrobinę nudy. Wszystko dzieje się w odpowiednim tempie, a każdy wątek jest doskonale rozwinięty.

Pomysł, który autorka wykorzystała do zakończenia tej powieści po prostu powalił mnie na łopatki. K. Bromberg swoją historią sprawiła, że łezka w oku mi się zakręciła. Muszę przyznać, że na samym początku spodziewałam się czegoś podobnego do Greya czy Crossa, jednak romantyczność Coltona przebiła wszystko co do tej pory czytałam. Seria Driven to zupełnie coś innego i naprawdę warto dać jej szansę.

Autorka po raz kolejny mnie nie zawiodła i znów wykorzystała swój świetny styl pisania. Język jest prosty i lekki, co sprawia, że książkę czyta się po prostu ekspresowo. Przeczytanie tej części zajęło mi parę godzin, a to wszystko za sprawą K. Bromberg, która wie jak przedstawić całą sytuację i potrafi przekształcić swoje myśli w słowa. "Crashed" przepełnione jest wieloma emocjami - złość, smutek, ale także radość i miłość są doskonale podkreślone. Pełne namiętności opisy scen erotycznych potrafią rozgrzać czytelnika i podsycić jego ciekawość, a dodatkowo nie są zbyt wulgarne.

Podsumowując - jeśli lubicie literaturę erotyczną to seria Driven jest po prostu stworzona dla Was i koniecznie musicie ją przeczytać! Osobiście bardzo zżyłam się z głównymi bohaterami i nie wyobrażam sobie lepszej pary niż Colton i Rylee. Mam nadzieję, że swoją recenzją zachęciłam Was do zapoznania się z twórczością tej autorki.

Za książkę dziękuję grupie wydawniczej Helion!

1 komentarz :