niedziela, 4 października 2015

"DOCEŃ SIEBIE. JAK ODKRYĆ PRAWDZIWĄ SIEBIE I ROZWINĄĆ SKRZYDŁA" - MIRANDA KERR

Tytuł: Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła
Tytuł oryginału: Treasure Yourself. Power Thoughts for My Generation
Autor: Miranda Kerr
Wydawnictwo: IUVI
Ilość stron: 264

Czasami wyzwania i trudne chwile,
jakimi obdarza nas życie, są właśnie tym, czego
tak naprawdę potrzebujemy...

Przyjmij każdy wysiłek, każdą walkę
i każde wyzwanie i doceń to, co masz.

Rozwiń skrzydła i leć!

Miranda KerrPomimo tego, że chyba każdy z nas jest świadomy, że na świecie nie ma ideałów, wciąż wiele osób wyszukuje w swoim wyglądzie i charakterze coraz to nowsze wady i niedoskonałości. Nie można zaprzeczyć, że kompleksy potrafią znacznie skomplikować nasze życie, a niekiedy sprawiają, że nie potrafimy w pełni docenić tego co nas otacza i ciągle czujemy, że czegoś nam brakuje do pełni szczęścia. Jeśli taka sytuacja nie jest wam obca to z pomocą przychodzi do Was Miranda Kerr - jedna z najlepiej zarabiających modelek na świecie. W swojej książce "Doceń siebie" uczy nas jak ważna jest akceptacja własnej osoby, a także co możemy zyskać jeśli uwierzymy w swoje możliwości. Jakie wrażenie zrobiła na mnie lektura tego poradnika? Zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią recenzji.Miranda Kerr dzieli się z czytelnikami swoją historią i pokazuje, że nawet osoba pozornie idealna w oczach ludzi ma swoje problemy i chwile słabości. Autorka uczy nas, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a wiara we własne możliwości daje siłę, aby stawić czoła każdemu problemowi. "Doceń siebie" dostarczy wam wielu porad, z których powinniście jak najszybciej skorzystać, aby móc w pełni zaakceptować każdą cząstkę swojego ciała i charakteru. Pozycja zawiera w sobie również całe mnóstwo pozytywnych i bardzo przydatnych afirmacji, które skutecznie podniosą Was na duchu w trudnych chwilach czy momentach zwątpienia.

Miranda Kerr posługuje się prostym i bardzo lekkim językiem, który sprawia, że jej twórczość czyta się niezwykle szybko i przyjemnie. Przeczytanie tego poradnika nie powinno zająć Wam zbyt dużo czasu, a dzięki temu możecie naprawdę zmienić swoje życie na lepsze. Jeśli chcecie poznać bliżej autorkę tej książki to wystarczy, że dokładnie przyjrzycie się wszystkim zdjęciom, które się w niej znajdują. Są to fotografie Mirandy z czasów kiedy była jeszcze dzieckiem, a także z tych późniejszych lat, podczas których zajmowała się już modelingiem.

Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć o pięknym wydaniu tego poradnika, które absolutnie mnie zachwyciło. Już na pierwszy rzut oka widać, że wydawnictwo bardzo się postarało i sprawiło, że czytanie "Doceń siebie" okazało się jeszcze bardziej przyjemne niż mogłoby się z początku wydawać. Jestem pewna, że wielokrotnie będę jeszcze wracać do tej pozycji i korzystać z rad, które zamieściła w niej autorka.

"Doceń siebie" to poradnik dla osób w każdym wieku, ponieważ zarówno Ci młodsi czytelnicy jak i starsi mają kompleksy, których przy odrobinie wysiłku można się pozbyć. Twórczość Mirandy Kerr jest niezwykle wartościowa i absolutnie warta każdej poświęconej jej minuty. Mam nadzieję, że moją recenzją zachęciłam Was do zmian w swoim życiu i przeczytania tej pozycji.

Za książkę dziękuję wydawnictwu IUVI!

1 komentarz :

  1. Jakoś nie potrafię przekonać się do poradników, ale nad tym się zastanowię ;)

    OdpowiedzUsuń