czwartek, 13 sierpnia 2015

"KSIĄŻKA BEZ SENSU" - ALFIE DEYES

Tytuł: Książka bez sensu
Tytuł oryginału: The Pointless Book
Autor: Alfie Deyes
Wydawnictwo: Insignis
Ilość stron: 192

Książka bez sensu to dzieło niezwykle popularnego
angielskiego vlogera Alfiego Deyesa. Na swoim kanale
YouTube Pointless Blog, subskrybowanym aż przez
cztery miliony użytkowników, Alfie zamieszcza zabawne
wideorelacje z codziennego życia.
Książka bez sensu to zaproszenie, by wziąć udział
w kreatywnych rozrywkach Alfiego. Wraz z nim wykonuj
zwariowane zadania! Obserwuj z tą książką ludzi. Weź ją na
randkę. Sprawdź, na ile schodów wyjdziesz, zanim spadnie
Ci z głowy. Poproś nieznajomego o rysunek. Stwórz własny
komiks. Alfie rozpoczął tę książkę, ale dokończysz ją Ty!


Jestem pewna, że dosłownie każdy z Was słyszał już co nieco o pozycji, którą mam przyjemność dzisiaj recenzować. "Książka bez sensu" to kolejny sposób na pobudzenie naszej kreatywności, a także możliwość świetnego wykorzystania wolnego czasu. Muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie miałam styczności z tego typu publikacjami. Jasne - w księgarniach wielokrotnie widziałam "Zniszcz ten dziennik" czy "Książka pod tytułem", ale jakoś nigdy nie miałam potrzeby korzystania z takich książek. Wkrótce potem przyszedł jednak taki dzień kiedy postanowiłam spróbować swoich sił, wykorzystać pomysły, które gdzieś tam kłębiły się w mojej głowie i przypomnieć sobie dzieciństwo. Takim to sposobem w moje ręce trafiła właśnie "Książka bez sensu", a dzięki temu dzisiaj możecie przeczytać jej recenzję. Ciekawi moich wrażeń? Zapraszam do przeczytania dalszej części!

Autorem tej pozycji jest niezwykle popularny brytyjski youtuber - Alfie Deyes, a przy okazji również chłopak Zoelli, która nie tak dawno także wydała swoją powieść zatytułowaną "Girl Online". Jak widać coraz częściej osoby znane ze świata internetu decydują się na zaistnienie w innej branży. Oczywiście jedni odnoszą w ten sposób niebywały sukces natomiast inni niestety są skazani na porażkę. Jak będzie tym razem? Czy Alfie wystarczająco zainteresował mnie swoją pomysłowością?

"Książka bez sensu" to zbiór wielu kreatywnych zadań, które z pewnością pomogą także pobudzić waszą wyobraźnię. Niektóre polecenia są banalnie proste, inne natomiast wymagają poświęcenia im więcej czasu i uwagi. Tę niezwykłą książkę możecie wypełniać zupełnie sami, albo wspólnie z przyjaciółmi, którzy podrzucą wam kilka pomysłów. Cieszę się, że zadania wymyślone przez autora są tak różnorodne i z pewnością dosłownie każdy znajdzie pośród nich coś dla siebie.

Dodatkowo każdy posiadacz "Książki bez sensu" może używać także darmowej aplikacji, w której znajdziecie ekstra materiały. Dzięki temu macie możliwość zobaczenia w jaki sposób autor wypełnił poszczególne strony. Myślę, że jest to świetna inspiracja dla tych, którzy nie mają pomysłu na samodzielne wykonanie zadań.

Podsumowując - największą zaletą tej pozycji jest to, że dostarcza ona mnóstwo rozrywki i niekończącej się radości. "Książka bez sensu" to pozycja dla każdego - zarówno dla tych starszych osób, które dzięki tej książce mogą powspominać własne dzieciństwo, ale także dla młodszych, którzy w ciekawy sposób mogą wykorzystać swój wolny czas i sprawić, że nuda nie będzie dla nich groźna.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Insignis!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz